Drodzy Rodzice!

Wszyscy mamy świadomość, że sytuacja, w której obecnie jesteśmy jest bardzo trudna. Mam nadzieje, że Państwo i ,,nasze” Dzieci macie się dobrze i chronicie się przed zakażeniami koronawirusem.

Dla potrzeb Państwa i Uczniów podaję adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., za pośrednictwem, którego będę pełnia konsultacje – najlepiej jak potrafię – służę Wam pomocą. Możecie mnie również znaleźć w e-dzienniku szkolnym.

Konsultacje

Wtorek - 8.00 – 11.30

Piątek -   8.00 – 11.30

Dla Państwa podaję poniżej kilka linków.

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia pozdrawiam serdecznie i przesyłam serdeczności,

Iwona Borkowska - pedagog szkolny

Edukacja w szacie kwarantanny – zacznij od relacji

Jak rozmawiać z dzieckiem o sytuacji z koronawirusem.

Dla uczniów przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty. Na poniższej stronie znajdą się video-lekcje i testy z:

• języka polskiego
  • matematyki
  • języka angielskiego

Materiały dla uczniów przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty.