Styczeń jest szczególnym miesiącem, gdyż 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci ,a 22 Dzień Dziadka. Te dni zazwyczaj są pełne radości, uśmiechów i wzruszeń. Tak było i tym razem, chociaż ten dzień obchodziliśmy inaczej niż zazwyczaj. Z powodu pandemii w tym roku babcie i dziadkowie nie mogli wybrać się do szkoły na okolicznościową imprezę, ale jak co roku mogli liczyć na występ rzygotowany przez wnuki.  21 stycznia 2021 roku, uczniowie klasy 1 i 2 podziękowali wierszykami i piosenkami swoim Babciom i Dziadkom za wsparcie, mądrość i życiowe rady. Życzenia zostały przekazane on-line za pomocą komunikatora messenger.

Renata Szwed